Tilmeld dig nyhedsbrev fra Varefakta:
(Klik her, hvis knap ikke virker)
Oversigt

Varefakta

Køb og brug

Nyhedsarkiv

Presse

Information og undervisning

Om Varefakta

Varefakta og din virksomhed

Kontakt

Sitemap

Varefakta in English

Specifikationsskemaer

Varefakta > Varefakta in English > Closing days at Varefakta 2017Udskriv side

Varefakta will be closed on the following days:

Thursday April 13.
Friday April 14.
Monday April 17.
Friday May 12.
Thursday May 25.
Friday May 26.
Monday June 5.
Monday December 25.
Tuesday December 26.
Wednesday December 27.
Thursday December 28.
Friday December 29.
Wednesday December 30.
Friday December 30.